تشریفات مجالس و خدمات مجالس با بهره گیری از کادری مجرب و استفاده از اصول حرفه ای ، تشریفات اداری، برگزاری مراسم عروسی و ... را به انجام می رساند.

همچنین این موسسه طی قراردادهای متعدد، در زمینه برگزاری مراسم عروسی، جشن ها و مهمانی های باشکوه ، جشن عقد و ... فعالیت نموده است. مهمانداران مورد استفاده در این بخش با طی دوره های آموزشی لازم و بروزآوری آموزش ها در مقاطع زمانی مختلف و همچنین رعایت موارد بهداشتی و ... خدمات بهینه ای به شما عزیزان ارائه می دهند.

تشریفات مجالس دهلیز عشق برگزار کننده بهترین و مجلل ترین مراسم ها در غرب و شرق تهران و دارای 28 نوع باغ اختصاصی  و ... همراه با تهویه هوای مطبوع ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، نورپردازی نور سقف، نور استیج موزیک ، پیست رقص، تلویزیون شهری، کافی شاپ، کف LED  و ... به همراه سالن شام، سفرخانه و پارکینگ اختصاصی

تشریفات دهلیز عشق با مدیریت آقای عرفان با تلاش بی وقفه کارگروه متخصص خود در امر برگزاری مجالس عروسی و با بکارگیری تجهیزات مدرن و دیزاین های لوکس و مجلل طی 6 سال گذشته توانسته با برگزاری جشن های فاخر و با شکوه، ضمن جلب رضایت مشتریان خود نظر زوج های جوان را نیز جلب نماید.

خدمات مجالس تشریفات دهلیز عشق به شرح زیر می باشد:

تهیه انواع غذا با مواد اولیه درجه یک و با پختی بی نظیر، مدرن ترین سرویس و ظروف ویژه مجالس ، مجلل ترین باغ ها و سالن های کاملا اختصاصی برای برگزاری مدرن ترین مجالس