معمولا کیک عروسی تنها دسر ارائه شده در عروسی ها نیست و علاوه بر آن چندین دسر دیگر هم سرو می شود که علاوه بر زیبا بودن ، جلوه های خاصی هم به مراسم می بخشد.

انواع دسر هایی که در شب مراسم شما ، تشریفات دهلیز عشق تهیه می کند ؛ دسرهای میوه ای ، دسرهای ژله ای ، دسرهای کیکی، دسرهای کاراملی ، دسرهای موزی، پای سیب، دسرهای شکلاتی ، دسرهای خامه ای ، دسر موس شکلاتی و وانیلی و ...

دسرهای میره ای معمولا طرفداران زیادی دارند. یک ایده ی جالب برای دسر مراسم عروسی می تواند طمع های مختلف بستنی باشد که داخل آنها با میوه های گوناگون مثل توت فرنگی پر شده باشد.

تشریفت دهلیز عشق این امکان را به شما می دهد تا از تمامی این دسرها در شب عروسی استفاده تا عروس و داماد گل در کنار مهمانان یک شب رویایی در خاطره خود جایگزین نمایند.

 

 
فروشگاه خرازی پروتز سینه لیزر لیپولیز ژنیکوماستی شمع خرید شمع شمع عمده خرازی تشریفات مجالس تشریفات عروسی خدمات مجالس پذیرایی مجالس پروتز سینه بزرگی سینه آقایان جراحی زیبایی شکم تزریق چربی لیزر لیپولیز تزریق بوتاکس درمان هموروئید با لیزر درمان شقاق درمان فیستول مقعد با لیزر درمان كیست مویی با لیزر جدیدترین روش درمان فتق بهترین جراح بیماریهای نشیمنگاه